lang.1 Українською     lang.1 По-русски     Вхід у кабінет    Реєстрація
Аренда выделенного сервера

Угода користувача

1. Вступ

1.1. В цьому документі зазначаються умови, на яких надаються послуги інтернет-порталом "VB.ua – Весь Бізнес України" (далі – VB.ua). Адміністрація VB.ua залишає за собою право вносити зміни в Угоду без попереднього повідомлення користувачів. Поточна версія Угоди знаходиться за адресою vb.ua/agreement/.

2. Опис послуг

2.1. VB.ua надає можливість користувачу VB.ua (далі – КОРИСТУВАЧ), який є представником компанії, що має представництво в Україні (далі – КОМПАНІЯ) створити веб-сторінку КОМПАНІЇ на VB.ua. Після реєстрації на VB.ua користувач отримує доступ до спеціального розділу (далі – КАБІНЕТ), через який він може публікувати інформацію про компанію на VB.ua. Обсяг інформації про КОМПАНІЮ визначається обраним пакетом послуг (далі – ПАКЕТ). Вміст та вартість ПАКЕТІВ наведено у розділі «Додати компанію».

3. Обов'язки користувача

3.1. Під час реєстрації КОРИСТУВАЧ зобов’язаний вказати правдиву інформацію про себе та КОМПАНІЮ, правдиво заповнивши відповідні поля реєстраційних форм та форм КАБІНЕТУ. КОРИСТУВАЧ повинен підтримувати інформацію про себе та КОМПАНІЮ в актуальному стані. Адміністрація VB.ua (далі – АДМІНІСТРАЦІЯ) залишає за собою право призупинити або припинити дію ПАКЕТУ КОМПАНІЇ у випадку невірності, неактуальності вказаної КОРИСТУВАЧЕМ інформації про себе або КОМПАНІЮ.

3.2. КОРИСТУВАЧ зобов’язаний не використовувати та не допустити використання свого КАБІНЕТУ для порушення Законів України, зокрема Закону України «Про інтелектуальну власність» тощо. У випадку виявлення такого порушення КОРИСТУВАЧ повинен невідкладно усунути його, а у випадку, якщо це неможливо, негайно повідомити АДМІНІСТРАЦІЮ.

3.3. КОРИСТУВАЧ зобов’язаний дотримуватись унікальності реєстрації: забороняється реєструвати одну КОМПАНІЮ декілька разів (наприклад, змінюючи номер телефону або назву), а також забороняється реєструвати окремими картками філії КОМПАНІЇ. У разі порушення цього пункту картка КОМПАНІЇ видаляється без можливості повернення у VB.ua.

3.4. КОРИСТУВАЧ зобов’язаний коректно додавати товари, послуги, новини та іншу додаткову інформацію КОМПАНІЇ, виконуючи правила, які зазначені у відповідних розділах КАБІНЕТУ. Якщо додається товар (послуга), то це має бути товар (послуга), а не новина або рекламне повідомлення. Якщо додається акція, то мають бути зазначені знижки (подарунки), термін дії тощо, а не просто інформація про товар чи послугу КОМПАНІЇ. Не можна використовувати додаткові розділи VB.ua для розширеного представлення опису діяльності підприємства.

3.5. КОРИСТУВАЧ зобов’язаний при додаванні інформації у VB.ua дотримуватись таких загальних правил оформлення тексту:

3.5.1) не використовувати прописних літер (окрім першої літери речень та абревіатур);

3.5.2) не зловживати пунктуаційними знаками, особливо знаками оклику (наприклад, «!!!»);

3.5.3) не використовувати скорочень (окрім загальноприйнятих);

3.5.4) коректно використовувати пробіли (наприклад, після «коми» обов’язково має йти пробіл);

3.5.5) не зловживати абзацами;

3.5.6) не використовувати агітаційні заклики (окрім слоганів – для платних ПАКЕТІВ) та порівняльні характеристики, а лише наводити факти (наприклад, в описі діяльності КОМПАНІЇ має бути наведений перелік видів діяльності, товарів, послуг тощо, а не їх переваги перед компаніями-конкурентами).

3.6. КОРИСТУВАЧ зобов’язаний не здійснювати дії, які перешкоджають нормальній роботі VB.ua або можуть зашкодити VB.ua у майбутньому.

4. Обмеження щодо змісту

4.1. АДМІНІСТРАЦІЯ не здійснює обов’язкової перевірки інформації про КОРИСТУВАЧА та КОМПАНІЮ та не несе відповідальності за помилки, які були допущені під час розміщення інформації про КОМПАНІЮ (та під час реєстрації КОРИСТУВАЧА), а також – за будь-які спричинені цими помилками збитки (як матеріальні, так і нематеріальні).

4.2. АДМІНІСТРАЦІЯ не несе відповідальності за будь-яке використання третіми особами розміщеної на VB.ua інформації, зокрема, її копіювання, розповсюдження тощо. Вся розміщена на VB.ua інформація про КОРИСТУВАЧІВ та КОМПАНІЇ вважається власністю відповідних КОРИСТУВАЧІВ та КОМПАНІЙ (поки не буде підстав вважати інакше).

4.3. АДМІНІСТРАЦІЯ може не розділяти думку користувачів VB.ua, які розміщують відгуки про КОМПАНІЇ. АДМІНІСТРАЦІЯ залишає за собою право не публікувати або видалити будь-який відгук про КОМПАНІЮ без попередження та пояснення причин, а також для безкоштовних ПАКЕТІВ припиняти реєстрацію КОРИСТУВАЧА та ПАКЕТУ його КОМПАНІЇ у разі використання відгуків будь-яким представником КОМПАНІЇ для прихованої самореклами. У той же час, АДМІНІСТРАЦІЯ не зобов’язана видаляти відгуки на вимогу КОМПАНІЇ, про яку йдеться у відгуку, та залишає за собою право видалення відгуку разом з карткою КОМПАНІЇ без можливості повторної реєстрації КОМПАНІЇ та її КОРИСТУВАЧА (для безкоштовних ПАКЕТІВ). АДМІНІСТРАЦІЯ залишає за собою право видалити з відгуку ненормативну лексику та інформацію, яка порушує Закон України «Про захист персональних даних» та інші Закони України, аж до видалення відгуку в повному обсязі.

5. Обмеження відповідальності

5.1. АДМІНІСТРАЦІЯ не несе відповідальності за діяльність КОМПАНІЙ (підприємств, організацій, підприємців) та їх сайтів, про які розміщено інформацію на VB.ua.

5.2. Для безкоштовних ПАКЕТІВ АДМІНІСТРАЦІЯ не гарантує збереження КАБІНЕТУ КОРИСТУВАЧА та розміщеної ним на VB.ua інформації про КОМПАНІЮ.

5.3. КОРИСТУВАЧАМ платних ПАКЕТІВ АДМІНІСТРАЦІЯ гарантує періодичне резервування (збереження) КАБІНЕТУ та інформації про КОМПАНІЮ, окрім випадку втрати цієї інформації, викликаної настанням форс-мажорної обставини.

5.4. АДМІНІСТРАЦІЯ не гарантує відсутність помилок та недоліків у роботі VB.ua та не несе відповідальності за спричинені їх наявністю збитки, але намагатиметься усунути ці помилки та недоліки якнайшвидше.

5.5. АДМІНІСТРАЦІЯ не гарантує безперервну роботу VB.ua, але намагатиметься якнайшвидше відновити роботу VB.ua у випадку виникнення такої перерви.

5.6. АДМІНІСТРАЦІЯ не несе відповідальності за шкоду, завдану комп’ютеру будь-якого користувача VB.ua, спричинену завантаженою з VB.ua інформацією. У випадку завантаження з VB.ua шкідливого коду (комп’ютерних вірусів тощо) АДМІНІСТРАЦІЯ не несе відповідальності за спричинені цим кодом збитки будь-яким користувачам VB.ua, але намагатиметься якомога швидше знищити цей шкідливий код.

5.7. АДМІНІСТРАЦІЯ залишає за собою право зупиняти або припиняти дію безкоштовних ПАКЕТІВ без попередження.

5.8. АДМІНІСТРАЦІЯ залишає за собою право зупиняти або припиняти дію платних ПАКЕТІВ без попередження, якщо отримана обов’язкова до виконання вимога відповідних державних регулюючих органів України.
Маєте питання, пропозицію, хочете додатись в каталог або ж розмістити рекламу? Пишіть нам через форму зворотнього зв'язку, або на електронну адресу vb.coordinator@gmail.com. Також, Ви можете зконтактувати з нами через за телефоном +380969061685.